Polityka Prywatności

Polityka prywatności

Informacje ogólne

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji handlowych, marketingowych, reklamowych (newsletter) od Administratora danych osobowych, którym jest AB OVO sp. z o.o.,ul. Baśnowa 3/401, NIP: 796-23-83-433, informuje, że podane przez Panią/Pana dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu oraz realizacji zlecenia bądź usług oferowanych przez naszą firmę.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skontaktowania się z Panią/Panem, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych a także ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.dźmi lub szybciej i łatwiej udostępniać innym.

Korzystając z naszych usług, chcemy jasno określić, w jaki sposób wykorzystujemy informacje i sposoby, w jakie można chronić swoją prywatność.