Wirtualne biuro, a raczej realne

Wirtualne biuro, a raczej realne

Założenie przedsiębiorstwa wymaga podania jego siedziby, w której będzie prowadzona działalność gospodarcza.Usługa biura wirtualnego działa na zasadzie rejestracji działalności, pod adresem AB OVO. Po rejestracji działalności w urzędzie firma ma prawo umieścić na własnych wizytówkach czy też w adresach korespondencyjnych
adres dostarczony przez firmę zarządzającą, czyli w tym wypadku adres firmy AB OVO.

Korespondencja listowa

Nowy adres biura, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Biura wirtualne integralnie udostępniają więc skrzynkę pocztową. Po odebraniu listów przez firmę zarządzającą, wysyła ona je na podany wcześniej adres przez właściciela firmy.

Czy warto wynająć wirtualne biuro?

Przedsiębiorca nie musi dbać o biurowe kwestie i dzięki temu może zaangażować się w rozwój swojej firmy, pozostawiając aspekty dokumentacyjne naszym pracownikom. Masz dodatkowe pytania? Dzwoń do nas!

Obsługa sekretariatu

Pracownicy biura wirtualnego czyli pracownicy AB OVO stają się odpowiedzialni za zapewnienie kompleksowej obsługi o charakterze sekretariatu, księgowości oraz innych usług informatycznych. W zakres oferowanych przez nas usług wliczane są porady prawne oraz księgowe dotyczące kwestii firmowych.

Zakres naszych obowiązków

Uzależnony jest głównie od oczekiwań oraz preferencji danego przedsiębiorcy, które to zawsze ustalane są szczegółowo przed podpisaniem umowy. Warto wspomnieć iż biuro wirtualne jest o wiele tańszym rozwiązaniem od wynajęcia lokalu.


Wirtualne biuro staje się rozwiązaniem skierowanym głównie do przedsiębiorców, którzy z różnych powodów nie posiadają
stacjonarnej siedziby swojej firmy.