BIURO RACHUNKOWE AB OVO RADOM

Prezes zarządu AB OVO
Krzysztof Małek


świadectwo kwalifikacyjne
MF nr 22413/01

 

Biuro Rachunkowe AB OVO Radom świadczy kompleksowe usługi księgowe od 2001 roku. Doświadczenie zdobyte podczas długoletniej działalności pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym, profesjonalnym poziomie dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Wysoka jakość świadczonych usług księgowych i doradczo-podatkowych, indywidualne podejście do każdego klienta oraz doskonale wyszkolona kadra, stanowią nasze największe atuty.

Nasza oferta:

  • usługi księgowe
  • rejestracja spółek
  • realne (wirtualne) biuro

 

  • outsourcing
  • rozliczenia kadrowo-płacowe
  • rozliczenia z ZUS

 

Polityka jakości

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie potrzebują porady od biura rachunkowego, ale istnieje również wiele różnych biur, więc warto wiedzieć, do kogo się zwrócić i kiedy


Kompleksowość

Oferujemy kompleksowy zakres usług oraz elastyczne formy współpracy. Doskonale rozumiemy, że specyfika każdego przedsiębiorstwa oraz jego potrzeby odnośnie księgowości są inne. Oferowana przez nas księgowość jest „szyta na miarę” co pozwala na indywidualne podejście do każdego naszego klienta, a zaoszczędzony cenny czas mogą poświęcić Państwo na strategiczny rozwój swojej firmy.

Doradztwo

Na bieżąco informujemy naszych klientów o nowelizacjach najważniejszych przepisów, aktualnym orzecznictwie oraz powiadamiamy o istotnych zmianach prawnych, które w znaczący sposób mogą wpłynąć na podatki płacone przez przedsiębiorców. Służymy pomocą w najbardziej newralgicznych sprawach dotyczących ich działalności, a rozwiązania, które proponujemy staramy się aby były jak najtrafniejsze.

Profesjonalizm

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni. Wybierając biuro rachunkowe AB OVO otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości usług.
Prowadzimy księgowość firm bazujących na książce przychodów i rozchodów oraz księgach rachunkowych, a prawidłowo prowadzone księgi dają pełen obraz stanu finansowego firmy, a także umożliwiają monitorowanie jej kondycji.

Nasza Kadra

Nieodzownym sukcesem każdego biura rachunkowego jest doskonale wyszkolona oraz obeznana w przepisach kadra księgowych, która zapewnia sukces w każdej sytuacji.Elżbieta Świątek

tel. 508 – 423 – 195
eswiatek@abovo.radom.pl

Joanna Siemińska

tel. 663 – 832 – 452
jsieminska@abovo.radom.pl

Aleksandra Czachor

tel. 502 – 620 – 065
aleksandra@abovo.radom.pl

Anna Gomuła

tel. 503 – 744 – 075
agomula@abovo.radom.pl

certyfikat księgowy
MF nr 50329/2011

Dorota Zagrodnik

tel. 502 – 740 – 625
d.zagrodnik@abovo.radom.pl

certyfikat księgowy
MF nr 44083/2010

Roszkowska Marta

tel. 733-424-961
m.roszkowska@abovo.radom.pl

 

outsourcing

Outsourcing polega na przekazywaniu zadań, funkcji, projektów i procesów do realizacji firmie zewnętrznej.
Firma jest praktycznym “buforem” w kontaktach z urzędami skarbowymi.
Możliwość prowadzenia i przechowywania dokumentacji w różnych miejscach,
nie tylko w siedzibie Zleceniodawcy.

Więcej

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe Działamy od 2001 roku

Pomagamy zarówno doświadczonym jak i początkującym przedsiębiorcom.
Oferujemy pełną ofertę usług księgowych oraz pomoc przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej, wyborze formy opodatkowania itp.

nasza oferta